.1. YAYIN - 2. YAYIN -


HD Tv izle~Canlı HD Tv izle ~ Hdtvler

NTV Canlı izle , Sizlere için HD, Kesintisiz ve güncel tv izle keyfi sunar...


 ANDROİD Uygulamamızı ( TIKLA ) iNDiR ~ Hdtvler


NTV Canlı İzle

Değerli takipçilerimiz NTv canlı yayın izleyebilme sayfasına hoşgeldiniz.Ntv izle canlı yayın ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşıyorsanız lütfen alternatif Ntv canlı yayın linklerine tıklayınız. Yayında donma yada kesilme oluyorsa, internet hızınız dan kaynaklı olabilir. Sitemizin bu konuyla ilgili yapabileceği canlı yayını izleyebilmeniz için internet hızınızı yükseltin demekten başka yapabileceği bir şey kalmamıştır. Alternatif yayınlar arasında kalite farkı vardır bunları deneyerek sizin internet hızınıza göre seçimde bulunabilirsiniz..

NTV Canlı Yayın Bilgilendirme

NTV denilince akla gelen tek şey haber dir. NTV de Haber programı adına ne ararsanız bulabilirsiniz. Ntv Canlı Yayın D-Smart, Digiturk, Türksat ve normal anten üzerinden ve internetten yayın yapan bir kanaldır. NTV kanalının şuan da Doğuş medya grubu bünyesinde olduğunu bilmeyen yoktur herhalde.. Doğuş medya ve NTV kanalı kardeş kanalları ile gerçek bir medya gücü olarak Türk dünyasına hizmetini sürdürmektedir. . Kardeş kanallar arasında Star Tv , NtvSpor , e2 , Cnbce , gibi kanal lrı sayabiliriz. Ayrıca Hdtvler sitesinde bu kanalların tamamını canlı izleyebilirsiniz..

NTV'nin Kuruluşu

NTv, 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulan, Türkiye'nin ilk haber kanalı. Ocak 1999'da Doğuş Yayın Grubu bünyesine katıldı. Yakaladığı başarı ile Türk medya endüstrisini değiştiren NTV, Türkiye'de tematik kanal dönemini başlattı. NTV, ulusal ve uluslararası haberler başta olmak üzere, ekonomi, kültür-sanat, yaşam ve spor konularına odaklanan programlar da yayımlıyor. Yayın hayatı boyunca çeşitli kuruluşlar tarafından 700’den fazla ödüle layık görülmüştür. Merkezi İstanbul'da bulunan NTv, Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Brüksel temsilcilikleri, yurdun ve dünyanın dört bir yanındaki muhabirleri, Reuters, ENEX, APTN, BBC gibi dünyanın önde gelen haber kuruluşları ve çeşitli haber ajansları aracılığıyla gündemi takip ediyor. 23 Mart 2013'den itibaren 16:9 geniş ekran formatına geçmiştir.

NTv Program İçeriği

Sağlık, eğitim ve çevre gibi konularda yapmış olduğu yayınlar ve Yeşil Ekran gibi özel projeler, NTv'nin kurumsal kimliğinin önemli bir parçası olan sosyal sorumluluk bilincine yaklaşımının somut örnekleri arasında yer alıyor.

NTv Program içerikleri

  • Haber
  • Söyleşi
  • Güncel
  • Yaşam/Belgesel
  • Spor
  • Sağlık
  • Belgesel
  • Tartışma
  • Politika
  • Sosyal sorumluluk

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,